גרסה להדפסה
דרושים מתנדבים
לפרטים לחץ כאן

«פברואר 2019»
אבגדהוש
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28

תוכניות עירוניות

שתף |

קהילה

חזרה לתוכניות עירוניות


תחום הקהילה הנו התחום החשוב ביותר בפעילות הרשות העירונית למלחמה בסמים ובאלכוהול. אנו רואים בפעילות בקהילה את חוד החנית של העשייה ואת ההצדקה לעצם קיומה של הרשות.

תופעת השימוש בסמים ובאלכוהול הנה בעיה קהילתית, על כן, הפעילות הקהילתית הנה התשתית החשובה ביותר ופלטפורמה לכל הנעשה בהתמודדות עם נגע הסמים והאלכוהול בבאר שבע.

מטרת הפעילות הקהילתית: הרחבת המודעות, המעורבות ושיתוף הפעולה של הקהילה במניעת השימוש בסמים ואלכוהול והרחבה מתמדת של מעגל האנשים השותפים לפרויקטים מקרב הקהילה.

ימי עיון , ערבי קהילה ואירועים. במסגרת פעילותינו בקהילה אנו מקיימים ימי עיון, ערבי הסברה קהילתיים ואירועים שונים לשם העלאת מודעות לנושא הסמים והאלכוהול מתוך תפישה שקהילה מודעת, מעורבת ושותפה, בכוחה להשפיע על מידת השימוש בסמים ואלכוהול ע"י יצירת ערכים ונורמות השוללות שימוש בחומרים ממכרים ובכך להגביר את חוסנה.
האירועים השונים מותאמים לאוכולוסיות השונות ומתקיימים גם בשפות רוסית ואמהרית.

כמו כן, הרשות העירונית שוקדת על פיתוח קשרי עבודה ועשייה עם כלל קהילת העיר ב"ש והפריפריה: אגודת ידידים, מתנדבים, ערבי מודעות, מפעלים, משרדי ממשלה, קרנות ותאגידים הנם חלק בלתי נפרד ממעטפת העבודה היומיומית של הרשות העירונית למלחמה בסמים ואלכוהול.
כמו כן חלק נכבד מעבודתנו כולל גיוס משאבים מתמיד הן מגופים ציבוריים והן מגופים פרטיים.


גרסה להדפסה
© כל הזכויות שמורות 2006 ל הרשות למלחמה בסמים והאלכוהול באר שבע
קידום באינטרנטפרסום באינטרנטשירות 10בניית אתריםקידום עסקים באינטרנט